Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Курка в гарбузово-імбирному соусі з рисом має глікемічний індекс 65, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 10 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими meat, Курка в гарбузово-імбирному соусі з рисом займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Курка в гарбузово-імбирному соусі з рисом підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 120 kcal |
| Вуглеводи | 15g |
| Цукри (всього) | 2.5g |
| Природні | 2.0g |
| Додані | 0.5g |
| Клітковина | 1.2g |
| Розчинна | 0.4g |
| Нерозчинна | 0.8g |
| Білки | 8g |
| Жири | 2.5g |
| Насичені | 0.6g |
| Ненасичені | 1.4g |
| Натрій | 320mg |
Курка в гарбузово-імбирному соусі з рисом має глікемічний індекс 65, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 10 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Курка в гарбузово-імбирному соусі з рисом має помірний глікемічний індекс (65). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Курка в гарбузово-імбирному соусі з рисом має глікемічне навантаження 10 на 100г, що вказує на помірний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →