Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Спам має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими meat, Спам займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Спам — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 293 kcal |
| Вуглеводи | 3.9g |
| Цукри (всього) | 0.7g |
| Природні | 0.0g |
| Додані | 0.7g |
| Клітковина | 0g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 12.5g |
| Жири | 26.6g |
| Насичені | 10.5g |
| Ненасичені | 13.5g |
| Натрій | 1050mg |
Спам має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Спам має низький глікемічний індекс (0), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Спам має глікемічне навантаження 0 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →