Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Шпек має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими meat, Шпек займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Шпек — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 300 kcal |
| Вуглеводи | 0.5g |
| Цукри (всього) | 0.5g |
| Природні | 0.5g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 0g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 28g |
| Жири | 20g |
| Насичені | 7g |
| Ненасичені | 13g |
| Натрій | 2200mg |
Шпек має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Шпек має низький глікемічний індекс (0), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Шпек має глікемічне навантаження 0 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →