Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Заливна локшина має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 20 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, Заливна локшина займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
Заливна локшина може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 150 kcal |
| Вуглеводи | 28g |
| Цукри (всього) | 0.5g |
| Природні | 0.5g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 1.2g |
| Розчинна | 0.4g |
| Нерозчинна | 0.8g |
| Білки | 5g |
| Жири | 2g |
| Насичені | 0.5g |
| Ненасичені | 1g |
| Натрій | 180mg |
Заливна локшина має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 20 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Заливна локшина має високий глікемічний індекс (70). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
Заливна локшина має глікемічне навантаження 20 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →