Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz mısır keki glisemik indeksi 85 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 68 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Şekersiz mısır keki glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Şekersiz mısır keki hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 380 kcal |
| Karbonhidratlar | 80g |
| Şekerler (toplam) | 0.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.7g |
| Sodyum | 10mg |
Şekersiz mısır keki glisemik indeksi 85 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 68 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şekersiz mısır keki yüksek glisemik indekse (85) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Şekersiz mısır keki 100g başına 68 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →