Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz ahududu reçeli glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şekersiz ahududu reçeli glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz ahududu reçeli kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 26g |
| Şekerler (toplam) | 17g |
| Doğal | 17.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.5g |
| Çözünür | 1.3g |
| Çözünmez | 3.2g |
| Protein | 1g |
| Yağ | 0.3g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.3g |
| Sodyum | 5mg |
Şekersiz ahududu reçeli glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Şekersiz ahududu reçeli düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz ahududu reçeli 100g başına 12 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →