Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekerli kuru elma glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 23 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Şekerli kuru elma glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekerli kuru elma kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 243 kcal |
| Karbonhidratlar | 65g |
| Şekerler (toplam) | 57g |
| Doğal | 57.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 8.7g |
| Çözünür | 2.6g |
| Çözünmez | 6.1g |
| Protein | 1.2g |
| Yağ | 0.3g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 6mg |
Şekerli kuru elma glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 23 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şekerli kuru elma düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekerli kuru elma 100g başına 23 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →