Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekerli çay glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4.6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Şekerli çay glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Şekerli çay kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 27 kcal |
| Karbonhidratlar | 7g |
| Şekerler (toplam) | 7g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 7g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 2mg |
Şekerli çay glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4.6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekerli çay orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Şekerli çay 100g başına 4.6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →