Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeker pancarı suyu glisemik indeksi 64 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Şeker pancarı suyu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Şeker pancarı suyu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 45 kcal |
| Karbonhidratlar | 11g |
| Şekerler (toplam) | 9.5g |
| Doğal | 9.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.2g |
| Çözünür | 0.1g |
| Çözünmez | 0.1g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 30mg |
Şeker pancarı suyu glisemik indeksi 64 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şeker pancarı suyu orta glisemik indekse (64) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Şeker pancarı suyu 100g başına 7 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →