Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeftalili skyr glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, Şeftalili skyr glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şeftalili skyr kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 65 kcal |
| Karbonhidratlar | 7.5g |
| Şekerler (toplam) | 7g |
| Doğal | 3.5g |
| Eklenmiş | 3.5g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 8.5g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 40mg |
Şeftalili skyr glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şeftalili skyr düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şeftalili skyr 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →