Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeftali dilimleri (suda paketlenmiş) glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Şeftali dilimleri (suda paketlenmiş) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şeftali dilimleri (suda paketlenmiş) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 30 kcal |
| Karbonhidratlar | 7.5g |
| Şekerler (toplam) | 6.5g |
| Doğal | 6.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 2mg |
Şeftali dilimleri (suda paketlenmiş) glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şeftali dilimleri (suda paketlenmiş) düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şeftali dilimleri (suda paketlenmiş) 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →