Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyveli lor hamuru glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, Meyveli lor hamuru glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Meyveli lor hamuru kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 75 kcal |
| Karbonhidratlar | 7g |
| Şekerler (toplam) | 6g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 1g |
| Doymuş | 0.6g |
| Doymamış | 0.4g |
| Sodyum | 40mg |
Meyveli lor hamuru glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Meyveli lor hamuru düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Meyveli lor hamuru 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →