Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mayonezli ve yer fıstıklı pancar salatası glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Mayonezli ve yer fıstıklı pancar salatası glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mayonezli ve yer fıstıklı pancar salatası kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbonhidratlar | 13g |
| Şekerler (toplam) | 6.5g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 3.2g |
| Çözünür | 1g |
| Çözünmez | 2.2g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 11g |
| Doymuş | 1.7g |
| Doymamış | 8.5g |
| Sodyum | 320mg |
Mayonezli ve yer fıstıklı pancar salatası glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Mayonezli ve yer fıstıklı pancar salatası düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mayonezli ve yer fıstıklı pancar salatası 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →