Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ketçap paketi glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Ketçap paketi glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Ketçap paketi kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 100 kcal |
| Karbonhidratlar | 25g |
| Şekerler (toplam) | 22g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 18g |
| Lif | 0.3g |
| Çözünür | 0.1g |
| Çözünmez | 0.2g |
| Protein | 1.2g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 900mg |
Ketçap paketi glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Ketçap paketi orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Ketçap paketi 100g başına 14 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →