Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kek glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 24 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Kek glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kek kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 420 kcal |
| Karbonhidratlar | 60g |
| Şekerler (toplam) | 40g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 35g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 20g |
| Doymuş | 10g |
| Doymamış | 8g |
| Sodyum | 200mg |
Kek glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 24 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kek düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kek 100g başına 24 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →