Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış buğday spagetti glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış buğday spagetti glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Haşlanmış buğday spagetti kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 158 kcal |
| Karbonhidratlar | 31g |
| Şekerler (toplam) | 0.6g |
| Doğal | 0.6g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.8g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1.3g |
| Protein | 5.8g |
| Yağ | 0.9g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 0.7g |
| Sodyum | 1mg |
Haşlanmış buğday spagetti glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Haşlanmış buğday spagetti düşük glisemik indekse (50) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Haşlanmış buğday spagetti 100g başına 15 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →