Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hafif, az yağlı beyaz balık (örneğin morina, mezgit), sade, tuzsuz glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer seafood ile karşılaştırıldığında, Hafif, az yağlı beyaz balık (örneğin morina, mezgit), sade, tuzsuz glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hafif, az yağlı beyaz balık (örneğin morina, mezgit), sade, tuzsuz kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 82 kcal |
| Karbonhidratlar | 0g |
| Şekerler (toplam) | 0g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 18g |
| Yağ | 0.7g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.5g |
| Sodyum | 60mg |
Hafif, az yağlı beyaz balık (örneğin morina, mezgit), sade, tuzsuz glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Hafif, az yağlı beyaz balık (örneğin morina, mezgit), sade, tuzsuz düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hafif, az yağlı beyaz balık (örneğin morina, mezgit), sade, tuzsuz 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →