Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Aromatik sebzeler ve otlarla pişirilmiş mercimek glisemik indeksi 32 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Aromatik sebzeler ve otlarla pişirilmiş mercimek glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Aromatik sebzeler ve otlarla pişirilmiş mercimek kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 19g |
| Şekerler (toplam) | 1.8g |
| Doğal | 1.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.5g |
| Çözünür | 1.3g |
| Çözünmez | 3.2g |
| Protein | 7.5g |
| Yağ | 0.4g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.3g |
| Sodyum | 15mg |
Aromatik sebzeler ve otlarla pişirilmiş mercimek glisemik indeksi 32 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Aromatik sebzeler ve otlarla pişirilmiş mercimek düşük glisemik indekse (32) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Aromatik sebzeler ve otlarla pişirilmiş mercimek 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →