Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Armut ve doğal yoğurt glisemik indeksi 38 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, Armut ve doğal yoğurt glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Armut ve doğal yoğurt kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 60 kcal |
| Karbonhidratlar | 10.5g |
| Şekerler (toplam) | 8.5g |
| Doğal | 8.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2.5g |
| Yağ | 1.2g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 0.5g |
| Sodyum | 35mg |
Armut ve doğal yoğurt glisemik indeksi 38 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Armut ve doğal yoğurt düşük glisemik indekse (38) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Armut ve doğal yoğurt 100g başına 4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →