Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Živinsko meso iz slobodnog uzgoja (pileća prsa) има гликемијски индекс 0, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 0 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим meat, Živinsko meso iz slobodnog uzgoja (pileća prsa) се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
Živinsko meso iz slobodnog uzgoja (pileća prsa) је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 110 kcal |
| Угљени хидрати | 0g |
| Шећери (укупно) | 0g |
| Природни | 0.0g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 0g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 23g |
| Масти | 2g |
| Засићене | 0.5g |
| Незасићене | 1.2g |
| Натријум | 50mg |
Živinsko meso iz slobodnog uzgoja (pileća prsa) има гликемијски индекс 0, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 0 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
Živinsko meso iz slobodnog uzgoja (pileća prsa) има низак гликемијски индекс (0), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
Živinsko meso iz slobodnog uzgoja (pileća prsa) има гликемијско оптерећење 0 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →