Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
сирна пита има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 10 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим dairy, сирна пита се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
сирна пита је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 180 kcal |
| Угљени хидрати | 18g |
| Шећери (укупно) | 8g |
| Природни | 3.0g |
| Додати | 5g |
| Влакна | 0.5g |
| Растворљива | 0.2g |
| Нерастворљива | 0.4g |
| Протеини | 10g |
| Масти | 7g |
| Засићене | 3.5g |
| Незасићене | 3g |
| Натријум | 180mg |
сирна пита има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 10 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
сирна пита има умерен гликемијски индекс (55). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
сирна пита има гликемијско оптерећење 10 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →