Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
протеинска плочица са белом чоколадом и кексом има гликемијски индекс 45, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 16 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, протеинска плочица са белом чоколадом и кексом се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
протеинска плочица са белом чоколадом и кексом је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 370 kcal |
| Угљени хидрати | 35g |
| Шећери (укупно) | 15g |
| Природни | 3.0g |
| Додати | 12g |
| Влакна | 7g |
| Растворљива | 2.1g |
| Нерастворљива | 4.9g |
| Протеини | 30g |
| Масти | 13g |
| Засићене | 7g |
| Незасићене | 6g |
| Натријум | 300mg |
протеинска плочица са белом чоколадом и кексом има гликемијски индекс 45, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 16 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
протеинска плочица са белом чоколадом и кексом има низак гликемијски индекс (45), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
протеинска плочица са белом чоколадом и кексом има гликемијско оптерећење 16 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →