Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
вишњино пиво има гликемијски индекс 70, што га сврстава у храну са високим ГИ. Са гликемијским оптерећењем 5 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим beverages, вишњино пиво се рангира међу највишима по гликемијском индексу.
вишњино пиво може изазвати брзе скокове шећера у крви и треба га конзумирати у малим порцијама.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 60 kcal |
| Угљени хидрати | 7.5g |
| Шећери (укупно) | 6.5g |
| Природни | 2.5g |
| Додати | 4g |
| Влакна | 0g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 0.2g |
| Масти | 0g |
| Засићене | 0g |
| Незасићене | 0g |
| Натријум | 5mg |
вишњино пиво има гликемијски индекс 70, што га сврстава у храну са високим ГИ. Са гликемијским оптерећењем 5 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
вишњино пиво има висок гликемијски индекс (70). Особе са инсулинском резистенцијом треба да ограниче унос.
вишњино пиво има гликемијско оптерећење 5 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →