Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
polnjeni gob ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se polnjeni gob uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
polnjeni gob je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 65 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 5.5g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.2g |
| Naravni | 2.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.3g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 5.8g |
| Maščobe | 2.2g |
| Nasičene | 0.4g |
| Nenasičene | 1.6g |
| Natrij | 18mg |
polnjeni gob ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
polnjeni gob ima nizek glikemični indeks (20), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
polnjeni gob ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →