Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
plum butter ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 23 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se plum butter uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
plum butter je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 180 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 42g |
| Sladkorji (skupaj) | 38g |
| Naravni | 36.0g |
| Dodani | 2g |
| Vlaknine | 4.5g |
| Topne | 1.3g |
| Netopne | 3.2g |
| Beljakovine | 1.2g |
| Maščobe | 0.2g |
| Nasičene | 0.02g |
| Nenasičene | 0.18g |
| Natrij | 2mg |
plum butter ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 23 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
plum butter ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
plum butter ima glikemično obremenitev 23 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →