Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Pire iz celega sadja ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi fruits se Pire iz celega sadja uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Pire iz celega sadja je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 60 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 14g |
| Sladkorji (skupaj) | 11g |
| Naravni | 11.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.5g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 0.7g |
| Maščobe | 0.2g |
| Nasičene | 0.03g |
| Nenasičene | 0.1g |
| Natrij | 1mg |
Pire iz celega sadja ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Pire iz celega sadja ima nizek glikemični indeks (40), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Pire iz celega sadja ima glikemično obremenitev 6 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →