Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Pinjole ima glikemični indeks 0, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi nuts se Pinjole uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Pinjole je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 673 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 13.1g |
| Sladkorji (skupaj) | 3.6g |
| Naravni | 3.6g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 3.7g |
| Topne | 1.1g |
| Netopne | 2.6g |
| Beljakovine | 13.7g |
| Maščobe | 68.4g |
| Nasičene | 4.9g |
| Nenasičene | 61g |
| Natrij | 2mg |
Pinjole ima glikemični indeks 0, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Pinjole ima nizek glikemični indeks (0), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Pinjole ima glikemično obremenitev 0 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →