Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhani špageti ima glikemični indeks 49, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kuhani špageti uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhani špageti je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 158 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 30.9g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.6g |
| Naravni | 0.6g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 1.8g |
| Topne | 0.36g |
| Netopne | 1.44g |
| Beljakovine | 5.8g |
| Maščobe | 0.9g |
| Nasičene | 0.2g |
| Nenasičene | 0.2g |
| Natrij | 1mg |
kuhani špageti ima glikemični indeks 49, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
kuhani špageti ima nizek glikemični indeks (49), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhani špageti ima glikemično obremenitev 15 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →