Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kuhana kitajska mešana zelenjava ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se Kuhana kitajska mešana zelenjava uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kuhana kitajska mešana zelenjava je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 28 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 5.2g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.3g |
| Naravni | 2.3g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.1g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.5g |
| Beljakovine | 1.5g |
| Maščobe | 0.2g |
| Nasičene | 0.03g |
| Nenasičene | 0.1g |
| Natrij | 18mg |
Kuhana kitajska mešana zelenjava ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Kuhana kitajska mešana zelenjava ima nizek glikemični indeks (20), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kuhana kitajska mešana zelenjava ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →