Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhan pira ima glikemični indeks 54, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 14 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kuhan pira uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhan pira je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 127 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 26.4g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.8g |
| Naravni | 0.8g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 3.8g |
| Topne | 1.1g |
| Netopne | 2.7g |
| Beljakovine | 5.5g |
| Maščobe | 0.9g |
| Nasičene | 0.2g |
| Nenasičene | 0.7g |
| Natrij | 4mg |
kuhan pira ima glikemični indeks 54, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 14 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
kuhan pira ima nizek glikemični indeks (54), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhan pira ima glikemično obremenitev 14 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →