Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
krompirjev pire z omako ima glikemični indeks 85, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se krompirjev pire z omako uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
krompirjev pire z omako lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 110 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 17g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.2g |
| Naravni | 0.7g |
| Dodani | 0.5g |
| Vlaknine | 1.3g |
| Topne | 0.4g |
| Netopne | 0.9g |
| Beljakovine | 2g |
| Maščobe | 4g |
| Nasičene | 2.2g |
| Nenasičene | 1.2g |
| Natrij | 370mg |
krompirjev pire z omako ima glikemični indeks 85, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
krompirjev pire z omako ima visok glikemični indeks (85). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
krompirjev pire z omako ima glikemično obremenitev 15 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →