Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Párky v lístkovom ceste má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 13 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Párky v lístkovom ceste zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Párky v lístkovom ceste je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 320 kcal |
| Sacharidy | 23g |
| Cukry (celkom) | 1.5g |
| Prirodzené | 0.5g |
| Pridané | 1g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bielkoviny | 9g |
| Tuky | 21g |
| Nasýtené | 8g |
| Nenasýtené | 11g |
| Sodík | 650mg |
Párky v lístkovom ceste má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 13 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Párky v lístkovom ceste má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Párky v lístkovom ceste má glykemickú záťaž 13 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →