Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
paradajkový prášok má glykemický index 35, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 25 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými vegetables sa paradajkový prášok zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
paradajkový prášok je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 342 kcal |
| Sacharidy | 72g |
| Cukry (celkom) | 38g |
| Prirodzené | 38.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 21g |
| Rozpustná | 6.3g |
| Nerozpustná | 14.7g |
| Bielkoviny | 13.8g |
| Tuky | 1.2g |
| Nasýtené | 0.2g |
| Nenasýtené | 1g |
| Sodík | 1500mg |
paradajkový prášok má glykemický index 35, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 25 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
paradajkový prášok má nízky glykemický index (35), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
paradajkový prášok má glykemickú záťaž 25 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →