Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Papadum má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 38 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými legumes sa Papadum zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Papadum je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 370 kcal |
| Sacharidy | 58g |
| Cukry (celkom) | 2g |
| Prirodzené | 2.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 7g |
| Rozpustná | 2.1g |
| Nerozpustná | 4.9g |
| Bielkoviny | 21g |
| Tuky | 6g |
| Nasýtené | 1.2g |
| Nenasýtené | 4.8g |
| Sodík | 1200mg |
Papadum má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 38 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Papadum má stredný glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Papadum má glykemickú záťaž 38 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →