Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Palacinky z celozrnných valcovaných ovsených vločiek a vajec, bez pridaného cukru má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 12 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Palacinky z celozrnných valcovaných ovsených vločiek a vajec, bez pridaného cukru zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Palacinky z celozrnných valcovaných ovsených vločiek a vajec, bez pridaného cukru je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 170 kcal |
| Sacharidy | 22g |
| Cukry (celkom) | 1.2g |
| Prirodzené | 1.2g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 3.2g |
| Rozpustná | 1.28g |
| Nerozpustná | 1.92g |
| Bielkoviny | 8g |
| Tuky | 5g |
| Nasýtené | 1.2g |
| Nenasýtené | 3.2g |
| Sodík | 120mg |
Palacinky z celozrnných valcovaných ovsených vločiek a vajec, bez pridaného cukru má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 12 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Palacinky z celozrnných valcovaných ovsených vločiek a vajec, bez pridaného cukru má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Palacinky z celozrnných valcovaných ovsených vločiek a vajec, bez pridaného cukru má glykemickú záťaž 12 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →