Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovsená kaša s jahodami a orechmi má glykemický index 50, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 10 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Ovsená kaša s jahodami a orechmi zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Ovsená kaša s jahodami a orechmi je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 120 kcal |
| Sacharidy | 19g |
| Cukry (celkom) | 3.5g |
| Prirodzené | 3.5g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 3.2g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 3.5g |
| Tuky | 3.5g |
| Nasýtené | 0.6g |
| Nenasýtené | 2.6g |
| Sodík | 2mg |
Ovsená kaša s jahodami a orechmi má glykemický index 50, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 10 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovsená kaša s jahodami a orechmi má nízky glykemický index (50), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Ovsená kaša s jahodami a orechmi má glykemickú záťaž 10 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →