Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Palacinky má glykemický index 67, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 24 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Palacinky zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Palacinky je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 220 kcal |
| Sacharidy | 36g |
| Cukry (celkom) | 8g |
| Prirodzené | 2.0g |
| Pridané | 6g |
| Vláknina | 1.1g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 0.8g |
| Bielkoviny | 6g |
| Tuky | 6g |
| Nasýtené | 2.2g |
| Nenasýtené | 3.2g |
| Sodík | 430mg |
Palacinky má glykemický index 67, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 24 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Palacinky má stredný glykemický index (67). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Palacinky má glykemickú záťaž 24 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →