Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovsená múka má glykemický index 44, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 29 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Ovsená múka zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Ovsená múka je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 389 kcal |
| Sacharidy | 66g |
| Cukry (celkom) | 1g |
| Prirodzené | 1.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 6.9g |
| Rozpustná | 2.5g |
| Nerozpustná | 4.4g |
| Bielkoviny | 13.2g |
| Tuky | 7g |
| Nasýtené | 1.2g |
| Nenasýtené | 5.8g |
| Sodík | 2mg |
Ovsená múka má glykemický index 44, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 29 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovsená múka má nízky glykemický index (44), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Ovsená múka má glykemickú záťaž 29 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →