Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovaltine prášok má glykemický index 60, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 48 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Ovaltine prášok zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovaltine prášok je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 380 kcal |
| Sacharidy | 80g |
| Cukry (celkom) | 65g |
| Prirodzené | 10.0g |
| Pridané | 55g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bielkoviny | 7g |
| Tuky | 2g |
| Nasýtené | 1.2g |
| Nenasýtené | 0.8g |
| Sodík | 250mg |
Ovaltine prášok má glykemický index 60, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 48 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovaltine prášok má stredný glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovaltine prášok má glykemickú záťaž 48 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →