Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
orieškový a kakaový tyčinka má glykemický index 45, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa orieškový a kakaový tyčinka zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
orieškový a kakaový tyčinka je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 410 kcal |
| Sacharidy | 40g |
| Cukry (celkom) | 30g |
| Prirodzené | 30.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 7g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 8g |
| Tuky | 22g |
| Nasýtené | 4g |
| Nenasýtené | 16g |
| Sodík | 30mg |
orieškový a kakaový tyčinka má glykemický index 45, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
orieškový a kakaový tyčinka má nízky glykemický index (45), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
orieškový a kakaový tyčinka má glykemickú záťaž 18 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →