Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Organický ovos má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 36 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Organický ovos zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Organický ovos je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 389 kcal |
| Sacharidy | 66g |
| Cukry (celkom) | 0.9g |
| Prirodzené | 0.9g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 10.6g |
| Rozpustná | 3.2g |
| Nerozpustná | 7.4g |
| Bielkoviny | 16.9g |
| Tuky | 6.9g |
| Nasýtené | 1.2g |
| Nenasýtené | 5.7g |
| Sodík | 2mg |
Organický ovos má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 36 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Organický ovos má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Organický ovos má glykemickú záťaž 36 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →