Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Organické maslo má glykemický index 0, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 0 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými dairy sa Organické maslo zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Organické maslo je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 717 kcal |
| Sacharidy | 0.1g |
| Cukry (celkom) | 0.1g |
| Prirodzené | 0.1g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 0.9g |
| Tuky | 81g |
| Nasýtené | 51g |
| Nenasýtené | 30g |
| Sodík | 11mg |
Organické maslo má glykemický index 0, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 0 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Organické maslo má nízky glykemický index (0), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Organické maslo má glykemickú záťaž 0 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →