Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Omáčka s príchuťou syra (jemný tofu, nutričné kvasnice, koreniny) má glykemický index 20, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Omáčka s príchuťou syra (jemný tofu, nutričné kvasnice, koreniny) zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Omáčka s príchuťou syra (jemný tofu, nutričné kvasnice, koreniny) je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 90 kcal |
| Sacharidy | 4g |
| Cukry (celkom) | 1g |
| Prirodzené | 1.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 7g |
| Tuky | 5g |
| Nasýtené | 0.7g |
| Nenasýtené | 4.3g |
| Sodík | 350mg |
Omáčka s príchuťou syra (jemný tofu, nutričné kvasnice, koreniny) má glykemický index 20, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Omáčka s príchuťou syra (jemný tofu, nutričné kvasnice, koreniny) má nízky glykemický index (20), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Omáčka s príchuťou syra (jemný tofu, nutričné kvasnice, koreniny) má glykemickú záťaž 1 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →