Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Omáčka na namáčanie má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 29 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Omáčka na namáčanie zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Omáčka na namáčanie je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 220 kcal |
| Sacharidy | 45g |
| Cukry (celkom) | 30g |
| Prirodzené | 5.0g |
| Pridané | 25g |
| Vláknina | 0.5g |
| Rozpustná | 0.2g |
| Nerozpustná | 0.3g |
| Bielkoviny | 1g |
| Tuky | 3g |
| Nasýtené | 0.5g |
| Nenasýtené | 2.5g |
| Sodík | 900mg |
Omáčka na namáčanie má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 29 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Omáčka na namáčanie má stredný glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Omáčka na namáčanie má glykemickú záťaž 29 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →