Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Przyprawa do frytek ma indeks glikemiczny 40, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 14 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii other, Przyprawa do frytek plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Przyprawa do frytek to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 180 kcal |
| Węglowodany | 35g |
| Cukry (wszystkie) | 8g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 6g |
| Błonnik | 8g |
| Rozpuszczalny | 2.4g |
| Nierozpuszczalny | 5.6g |
| Białko | 4g |
| Tłuszcze | 2g |
| Nasycone | 0.3g |
| Nienasycone | 1.2g |
| Sód | 18000mg |
Przyprawa do frytek ma indeks glikemiczny 40, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 14 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Przyprawa do frytek ma niski indeks glikemiczny (40), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Przyprawa do frytek ma ładunek glikemiczny 14 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →