Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Posypka cukrowa ma indeks glikemiczny 85, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 83 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Posypka cukrowa plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Posypka cukrowa może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 400 kcal |
| Węglowodany | 98g |
| Cukry (wszystkie) | 95g |
| Naturalne | 0.0g |
| Dodane | 95g |
| Błonnik | 0g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 0.2g |
| Tłuszcze | 0.2g |
| Nasycone | 0.1g |
| Nienasycone | 0.1g |
| Sód | 5mg |
Posypka cukrowa ma indeks glikemiczny 85, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 83 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Posypka cukrowa ma wysoki indeks glikemiczny (85). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Posypka cukrowa ma ładunek glikemiczny 83 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →