Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Polewa czekoladowa ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 53 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Polewa czekoladowa plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Polewa czekoladowa może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 420 kcal |
| Węglowodany | 70g |
| Cukry (wszystkie) | 65g |
| Naturalne | 5.0g |
| Dodane | 60g |
| Błonnik | 2g |
| Rozpuszczalny | 0.6g |
| Nierozpuszczalny | 1.4g |
| Białko | 1g |
| Tłuszcze | 16g |
| Nasycone | 7g |
| Nienasycone | 7g |
| Sód | 120mg |
Polewa czekoladowa ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 53 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Polewa czekoladowa ma wysoki indeks glikemiczny (75). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Polewa czekoladowa ma ładunek glikemiczny 53 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →