Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naturalne tofu smażone na oliwie ma indeks glikemiczny 15, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii legumes, Naturalne tofu smażone na oliwie plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Naturalne tofu smażone na oliwie to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 130 kcal |
| Węglowodany | 2.5g |
| Cukry (wszystkie) | 0.5g |
| Naturalne | 0.5g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 1.2g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 11g |
| Tłuszcze | 8.5g |
| Nasycone | 1.2g |
| Nienasycone | 7.3g |
| Sód | 8mg |
Naturalne tofu smażone na oliwie ma indeks glikemiczny 15, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Naturalne tofu smażone na oliwie ma niski indeks glikemiczny (15), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Naturalne tofu smażone na oliwie ma ładunek glikemiczny 0 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →