Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Nasiona makhany ma indeks glikemiczny 50, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 10 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii nuts, Nasiona makhany plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Nasiona makhany to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 347 kcal |
| Węglowodany | 77g |
| Cukry (wszystkie) | 0.8g |
| Naturalne | 0.8g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 14.5g |
| Rozpuszczalny | 4.4g |
| Nierozpuszczalny | 10.1g |
| Białko | 9.7g |
| Tłuszcze | 0.1g |
| Nasycone | 0.02g |
| Nienasycone | 0.08g |
| Sód | 7mg |
Nasiona makhany ma indeks glikemiczny 50, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 10 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Nasiona makhany ma niski indeks glikemiczny (50), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Nasiona makhany ma ładunek glikemiczny 10 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →