Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naartjie ma indeks glikemiczny 40, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 5 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii fruits, Naartjie plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Naartjie to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 53 kcal |
| Węglowodany | 13.3g |
| Cukry (wszystkie) | 10.6g |
| Naturalne | 10.6g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 1.8g |
| Rozpuszczalny | 0.5g |
| Nierozpuszczalny | 1.3g |
| Białko | 0.8g |
| Tłuszcze | 0.3g |
| Nasycone | 0.04g |
| Nienasycone | 0.26g |
| Sód | 2mg |
Naartjie ma indeks glikemiczny 40, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 5 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Naartjie ma niski indeks glikemiczny (40), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Naartjie ma ładunek glikemiczny 5 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →